
Дзеркало в ванну Avko ZL01 з підсвіткою кругле 600х600х35 мм
- В наявності
- Код: 2112500111
4 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасне кругле дзеркало зі світлодіодним LED підсвічуванням діаметром 60 см з високоякісного скла товщиною 4 мм. Шліфовані та поліровані краї.
Технічні характеристики:
- Товщина скла: 4 мм.
- Дзеркало срібне найвищої якості (без домішків міді та свинцю).
- Металева чорна рамка по периметру.
- Алюмінієвий каркас.
- Використана водонепроникна світодіодна стрічка 2835 ССТ 5500К чистий білий колір.
- Енергозберігаючі світлодіоди А.
- Термін служби світлодіодів: до 30 000 год.
- Дзеркало оснащене трансформатором 230В на 12В із сертифікатом IP65.
- Форма: кругла.
- Тип підсвітки: передня.
- Габаритні розміри: 600х600х35мм.
- Оснащено вимикачем з датчиком дотику.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVKO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Сріблястий |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Колір покриття | Срібло |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴


