Пилосос для ставків і басейнів від Німецької компанії T.I.P
Вакуумний пилосос є практичним і зручним рішенням для очищення ставків або басейнів, від нитчастих водоростей, бруду, слизу, сміття, піску, опалого листя та рослин.
Двигун потужністю 1600 Вт
Також він має функцію автоматичного спорожнення
Вбудовано розпізнавання рівня наповнення
Універсальність пилососа дає змогу використовувати його як у сухому, так і у вологому стані.

Технічні характеристики:
- Потужність — 1600 Вт
- Електроживлення — 230 В / 50 Гц
- Максимум. глибина занурення шланга — 1,8 м
- Бак 30л
- Довжина зливного шланга 1,5 м.
- Діаметр зливного шланга — 50 мм.
- Довжина труби — , 2 м.
- Довжина всмоктувального шланга — 4 м.
- Діаметр всмоктувального шланга 35 мм.
- Максимальна температура рідини — 35 ° C
- Довжина шнура живлення — 4 м / H05VV-F
- Вага нетто/брутто — 7,5 / 8,8 кг
- Сертифікати: FFU / GS / CE / EMC

У комплект входить:
- Всмоктувальний шланг 4 м/Ø 35 мм
- Зливний шланг 1,5 м/Ø 35 мм
- Всмоктувальний патрубок 2 м/4 — частковий
- Насадка
- Фільтр-мішок

Стан: новий
Реалізація товару впродовж 2-3 днів. Відсилання товару без передоплати.
Доставка Новою поштою накладеною платежетою (оплата під час отримання товару на пошту)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.9 кг г |
| Довжина електрокабелю | 4 м |
| Потужність | 1600 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Застосування | басейни |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип труби всмоктування | Складальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 000 ₴










