Тентовый гараж -защита автомобиля 3.3mx 4.7m
Ідеальна альтернатива гаражу або окремому навісу для автомобіля - гаражний намет забезпечить відмінний захист вашого автомобіля або інших транспортних засобів.
-
Стійка конструкція
-
Водостійкий
-
Широкий вхід
Переваги: Намет оснащений відкидними дверима . На їх поверхні є вікно.
Його конструкція стабільна і стійка до корозії .
Зручність використання забезпечує високий дах і широкий вхід. Двосхилий дах не накопичує дощову воду.
матеріали: Конструкція намету виготовлена з оцинкованої сталі .
Матеріал покриття поліетилен антрацитового кольору .

Технічні дані
- Код товару: SB002
- Ширина намету(см): 330
- Довжина намету(см): 470
- Висота намету(см): 243
- Колір: Сірий і білий
- Ширина при вході (см): знизу - 200 см / згори - 180 см
- Висота входу: 180 см
- Площа (м2): 15.51
- Розмір упаковки (см): 1x(209x43x10), 1x(156x39x20)
- Рекомендована поверхня: Вирівняний і зміцнений грунт, бетонна стяжка або квадрат з бруківкою.
- Щільність тента: PE 220 г/м2
- Діаметр труб: 31,8мм
- Товщина стінки труби: 1,08мм
- Матеріал: Поліетилен
- Кріплення: Монтажні ніжки та гаки для кріплення в комплекті.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMP |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2430 мм |
| Діаметр труби | 31.8 мм |
| Довжина | 4700 мм |
| Матеріал каркаса (опір) | Сталь |
| Щільність | 220 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 100 ₴













