Стельовий вентилятор TIFFANY 132 см
Вентилятор від компанії WESTINGHOUSE. Для приміщень до 30 м2 Якісні деталі та складка, тиха робота та стильний дизайн
Високоякісний двигун із кульковими підшипниками забезпечує тривалу й безперебійну роботу, він має можливість регулювання швидкості — 3 передачі й параметри для роботи в літню та зимову пору року

Технічні характеристики:
- Діаметр лопатей — 132 см
- Кількість лопатей — 5
- Колір корпусу: еспресо
- Двосторонні лопаті: венге/вишня
- 1 джерело світла адаптований під 3 лампи 60 Вт тип E14 (не входять до комплекту)
- Діаметр абажуру 28 см
- Має два напрями обертання
- 3 швидкості регулюються ланцюжком - 65, 110 і 160 об/хв.
- 28/42/63 Вт (потрібна потужність двигуна залежно від швидкості)
- Керування: ланцюжок
- Можливість докупити настінний регулятор або пульт дистанційного керування
- Висота вентилятора 38 см або 29 см для «короткого» монтажу
- Вага вентилятора 7,2 кг
- Сертифікат СЕ

Доставка й оплата:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ / накладеною платіжкою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Westinghouse |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.2 кг г |
| Максимальна швидкість обертання | 160 об/хв |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 63 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 500 ₴




