Бігова доріжка EnergyFIT 815
Бігова доріжка EnergyFIT 815 призначена для використання у домашніх умовах. Максимальна допустима вага користувача – 110 кг, але слід звернути увагу, що будь-який кардіотренажер повинен мати запас 15-20 кг. Нахил бігового полотна до 15%, змінюється механічно у трьох положеннях. Мотор, о 1.5 л.с., розвиває швидкість 14.8 км/год. Зручне за розміром полотно дозволить як ходьбу, так і комфортний біг. Цьому також сприятиме амортизаційна система, представлена 6 великими еластомерами, розташованими по три з правого та лівого боку деки. 24 мм листа витримує значні навантаження.

Характеристики:
- Максимальне навантаження: 110 кг
- Тип: електрична
- Регулювання кута нахилу: механічне
- Максимальна швидкість: 14.8 км/год
- Вага: 46 кг
Доставка і Оплата:
· Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ / післяплатою, що гарантує безпеку ваших покупок.
· Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
· Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
· Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 55 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина полотна | 42 см |
| Кількість тренувальних програм | 20 і більше |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Функции компьютера | Швидкість, Частота пульсу, Витрата калорій, Дистанція, Час |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 153 см |
| Ширина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина полотна | 118 |
- Ціна: 18 540 ₴







