Гірлянда 3x3 м 300 LED теплий білий
Гірлянда 3x3 м 300 LED теплий білий. Світлова завіса може використовуватися в багатьох галузях - як в якості різдвяного прикраси, так і в якості простий вечірки. Єдине обмеження - ваша уява! Це дає дивовижний погляд на всі об'єкти, освітлювані світлодіодами. Светодиоды не выделяют тепло или ультрафиолетовое излучение, как традиционное освещение. Энергопотребление по сравнению с лампами накаливания чрезвычайно низкое (около 90% экономии). Сделана из качественных и прочных материалов.



Характеристики:
- Качество немецкой марки VOLTRONIC
- 8 режымов мигания
- Размер: 3x3 м 300 LED (12 полосок светодиодов с 25 светодиодами каждый) - может использоваться на открытом воздухе и в помещении
- Цвет света: теплый белый
- Общая длина: 8 м (3 м диоды + кабель питания 5 м)
- Прозрачный силовой кабель
- Расстояние между источником питания и первым диодом: 5 м
- Відстань між діодними смужками: 25 см
- Довжина найдовшого висячого поясного діода: 3 м
- Розмір кожного діода: 3 см
- Потужність: 0,064 Вт на світлодіод
- Сертифікати безпеки: CE, GS
- Клас захисту: IP44
- Вхідна напруга: 230 В ~ 50 Гц
- Максимальна споживана потужність: 4,5 Вт (5 мА)
Доставка і Оплата:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ / післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic Power |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина шнура живлення | 5 м |
| Напруга | 230 В |
| Споживана потужність | 4.5 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип освітлення | Світлодіодні сітки і завіси |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Розміри | |
| Висота | 3000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шнура живлення | Білий |
- Ціна: 2 450 ₴










