Автохолодильник CoolIce WCI 110 л

Потужна, легка морозильна камера, яка дозволяє зберігати лід до 10 днів. Товста охолоджувана ізоляційна піна і функція «прокладки з лабіринтом» гарантують більш тривалий термін служби. Зроблений з якісних і міцних матеріалів.
Характеристики:
- Ємність (прибл.): 110 л
- Матеріал: пластик
- Розміри (Ш х Ш х Г): 1065 х 465 х 540 мм
- Вага (прибл.): 15,9 кг
- Колір: білий


Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Загальний об`єм | 110 л |
| Режими роботи | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.9 кг |
| Висота | 540 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1065 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 500 ₴










