Автохолодильник Dometic TCX 35

Портативний термоелектричний холодильник TropiCool TCX 35 від Dometic. Ідеально підходить для поїздок у відпустку. Ідеально підходить для караванів, кемперів і човнів. Зроблений з якісних і міцних матеріалів.
Характеристики:
- Ємність: близько 33 л
- Напруга живлення:
- 12/24 В постійного струму
- 230 В змінного струму
- Енергоспоживання (12 В): 46 Вт
- Споживання енергії (24 В): 50 Вт
- Енергоспоживання (230 В): 64 Вт
- Клас енергоспоживання: A ++
- Ізоляція: повна заливка пінополіуретаном
- Матеріал: лиття під тиском
- Колір: темно-сірий / світло-сірий
- Розміри (Ш х Ш х Г): 550 х 460 х 376 мм
- Вага: близько 10,0 кг
- Охолодження до -30°С
- Нагрівання до +65°С


Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dometic |
| Країна виробник | Польща |
| Загальний об`єм | 33 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 30 град. |
| Споживана потужність | 64 Вт |
| Режими роботи | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 460 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 376 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Нагрівання вище температури довкілля | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 900 ₴












