Автохолодильник Dometic TF-14

Холодильник Bordbar TF 14 від Waeco. Термоелектричний бортовий автомобільний холодильник з посиленою ізоляцією. Виготовлений з високоякісних матеріалів. Ідеально підходить для подорожей на машині.
Характеристики:
- Вага: 4,6 кг
- Ємність (прибл.): 14 л
- Напруга живлення: 12 В постійного струму
- Споживана потужність: 36 Вт
- Охолодження (нижче температури навколишнього середовища): 25 ° C
- Ізоляція: повна заливка пінополіуретаном
- Розміри (Ш х Ш х Г): 420 х 395 х 250 мм

Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dometic |
| Країна виробник | Польща |
| Загальний об`єм | 14 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 25 град. |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Режими роботи | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 395 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 700 ₴






