Автохолодильник Dometic Waeco TB15

Термоелектричний бортовий автомобільний холодильник TB 15 від Waeco Dometic. Має функцію охолодження і обігріву. Активний захист акумулятора. Світлодіодні індикатори для охолодження / нагріву і контролю батареї. Закріплення сидіння ременем безпеки. Висувний кронштейн для жорсткого кріплення, щоб уникнути нахилу.
Характеристики:
- Вага: 5,2 кг
- Ємність (прибл.): 15 л
- Напруга живлення: 12 В постійного струму
- Споживана потужність 47 Вт
- Охолодження (нижче температури навколишнього середовища): 20 ° C
- Підігрів: + 65 ° С
- Ізоляція: повна заливка пінополіуретаном
- Система: відмовостійкий термоелектрична (система Пельтьє)
- Матеріал: ABS
- Розміри (Ш х Ш х Г): 462 х 328 х 282 мм


Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dometic |
| Країна виробник | Польща |
| Загальний об`єм | 15 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 20 град. |
| Споживана потужність | 47 Вт |
| Режими роботи | Нагрів, Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 328 мм |
| Глибина | 282 мм |
| Ширина | 462 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Нагрівання вище температури довкілля | 65 |
- Ціна: 12 700 ₴







