Автохолодильник ABARQS 20 л

Холодильник роблять Abar Q мають відрізняються високою якістю матеріалів, і ,отже, хорошій теплоізоляції та ефективності використання енергії. Завдяки ідеально ізольованою подвійній стінці корпусу пристрій може підтримувати температуру до 20 градусів Цельсія нижче температури навколишнього середовища. Завдяки компактним розмірам і можливості живлення від двох джерел - 230 В або 12 В, наш холодильник ідеально підходить для різних ситуацій, наприклад, під час тривалих поїздок на автомобілі або в кемпінгу.
Характеристики:
- Холодильник працює як вертикально, так і горизонтально.
- Два шнура живлення 230 В і 12 В (розетка автомобільного прикурювача) довжиною 2 метри.
- Знімна внутрішня полиця з можливістю 2 рівня налаштування.
- Демонтовану дверна полиця.
- Внизу знімний піддон для конденсації води.
- Двері зачиняються з допомогою защелкивающегося замку
- Внутрішнє світло, що спалахує при відкритті дверей.
- Зручна ручка для перенесення, опущена спинка.
- На задній частині холодильника і знизу є 4 фути, щоб холодильник був стійкий у горизонтальному положенні.
- Вага самого холодильника становить 6,5 кг.


Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Abarqs |
| Країна виробник | Польща |
| Загальний об`єм | 20 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 20 град. |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Режими роботи | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Висота | 525 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Синій |
- Ціна: 7 300 ₴













