Автохолодильник Turbo 33 л

Система Пельтьє, використовувана для підвищення ефективності охолодження (вона також використовується для транспортування тканин, біологічних препаратів або для охолодження генераторів великої потужності). Оригінальна технологія охолодження і спеціальна система охолодження забезпечують підвищену ефективність охолодження.
Характеристики:
- Термоелектричний холодильник - екологічно чиста система охолодження
- Естетичний дизайн
- Потужність: охолодження AC / DC 68W, опалення AC / DC 57W
- Охолодження до 25 ° C нижче температури навколишнього середовища, нагрів в діапазоні + 60 ° C
- Спеціальна ізоляція
- Джерело живлення 12/230 для автомобіля та дома - в комплекті 2 кабелю довжиною близько 1,8 м
- Ємність 33 л
- Уудобная і міцна ручка
- Відмінно працює у готелях, гуртожитках, житлових будинках, на дачах, подорожуючи на машині
- Може працювати вертикально та горизонтально
- Вага нетто: 4,9 кг
- Вага брутто: 6,8 кг.
- Зовнішні розміри: 44x40x30 см
- Внутрішні розміри: 35x34x25 см


Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Загальний об`єм | 33 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 25 град. |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Режими роботи | Нагрів, Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Висота | 440 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Нагрівання вище температури довкілля | 60 |
| Колір корпусу | Сірий-Зелений |
- Ціна: 5 900 ₴













