Автохолодильник Ravanson CS-24S Super

Туристический холодильник Ravenson CS-24S Super, белого и серого цвета, общей вместимостью 24 литра, с функцией охлаждения до 13 ° C ниже температуры окружающей среды и нагреванием до 60 ° C, с питанием от сети или с автомобильным зарядным устройством на 12 В. Эта модель имеет двойной вентилятор в крышке для быстрого и равномерного охлаждения, ручку для переноски и 2,5-метровый шнур питания.
Характеристики:
- Емкость: 24 л
- Источник питания 12В / 230В
- Функция охлаждения / обогрева: переменный ток: 60 Вт / 48 Вт, постоянный ток: 50 Вт / 42 Вт
- Охлаждение до 13 ° C ниже температуры окружающей среды
- Можна нагрівати до 60 ° C
- Ізоляція: полістирол
- Автомобільна вилка, довжина кабелю 2,5 м
- Корпус: високоякісний пластик
- Вага 3,3 кг
- Висота 40 см, ширина 41,9 см, глибина 24 см


Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravanson |
| Країна виробник | Польща |
| Загальний об`єм | 24 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 13 град. |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Режими роботи | Нагрів, Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 419 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Нагрівання вище температури довкілля | 60 |
| Колір корпусу | Чорний-сірий |
- Ціна: 6 300 ₴








