Садовий гриль PROMETEUSZ

Печь имеет решетку, так что после сжигания дров вы можете использовать ее как классический гриль - вам не понадобится уголь или брикеты, как в гриле. Вы также можете немедленно сжечь брикет или древесный уголь, не дожидаясь, пока дровяное пламя погаснет. Садовый камин - идеальное решение для отдельного дома или террасы в многоквартирном доме. С сегодняшнего дня у вас есть возможность зажечь огонь в своем саду, чтобы провести вечер с друзьями, не уничтожая траву - прямо перед сжиганием намочите траву, чтобы защитить ее от высыхания.
Характеристики:
- материал: стальная рама, терракота
- розміри: 81x81 см
- висота: 36 см
- вага повного вогнища: 18 кг


Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Конструкція | Цілісна |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 810 мм |
| Ширина | 810 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 8 900 ₴














