Садовий гриль GARDEN "FROG" 60х52х79 см

Карбоновий гриль з міцного металу. Можливість складання дозволяє легко перевозити цей гриль, наприклад, на ділянці, на пікніку або вішати в гаражі на вішалці. Зроблений з якісних і міцних матеріалів.
Характеристики:
- Тип гриля: вугілля
- Форма: прямокутна
- Висота (см) 79
- Глибина (см) 52
- Ширина (см) 60
- Сталевий матеріал
- Ширина сітки (см) 38
- Довжина решітки (см) 58
- Колір: сріблястий, чорний
- Вага з упаковкою 7,00 кг

Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden |
| Країна виробник | Польща |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 790 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴






