Туристична Bestway надувний човен 61066

Любиш активний відпочинок на воді? Тому понтон Voyager Bestway повинен бути в списку ваших покупок. Розважальний понтон, яким також можуть користуватися три людини, оснащений двома зручними надувними сидіннями, власниками лопаток, клапанами Boston, ремонтної накладкою, сумкою для дрібних речей.
Характеристики:
- розмір (без повітря) 318 см х 152 см
- розмір роздутий 307 см х 126
- откручиваемые клапани для швидкої відкачування повітря / дефляції
- запобіжний клапан
- раніше випробуваний, міцний вініловий матеріал виготовлений з камер 3
- захватна мотузка із засувками навколо мотузки понтона
- надувний підлогу для додаткового комфорту
- сильні власники весла
- максимальне навантаження 270 кг
- товщина міцного матеріалу ПВХ 0,52 мм
Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 10 кг |
| Вантажопідйомність | 270 кг |
| Довжина | 318 см |
| Кількість сидячих місць | 3 шт. |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип сидіння | Надувне |
| Ширина | 152 см |
- Ціна: 8 000 ₴









