


Туристична Bestway надувний човен 65008 Neva III
- В наявності
- Код: 7410446691
7 600 ₴
Туристична Bestway надувний човен 65008 Neva III

Безопасность и гарантия - самые важные характеристики американской компании BESTWAY. Этот бренд является одним из самых популярных в своем роде на мировом рынке. Бассейны и матрасы BESTWAY отвечают всем требованиям безопасного использования. Производственный процесс очень строго контролируется, и инновации внедряются каждый год. Компания имеет авторизованный сервис в Польше, благодаря которому любой ущерб, причиненный в результате производственных дефектов, не по вине клиента, эффективно и быстро заменяется.
Характеристики:
- Размеры: 316 х 124 см
- Вес: 13,30 кг
- Материал: ПВХ
- Толщина ПВХ: 0,50 мм
- Кількість осіб: 3
- Максимальне навантаження: 300 кг
- Повітряні камери: 2
- Сертифікати: TUV / GS
Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 13.3 кг |
| Вантажопідйомність | 300 кг |
| Довжина | 316 см |
| Кількість сидячих місць | 3 шт. |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип сидіння | Надувне |
| Ширина | 124 см |
- Ціна: 7 600 ₴





