Складаний стілець FOX R3

Фантастичне сидіння для риболовлі, яке завдяки своїм оснащенням є одним з найбільш зручних крісел на ринку. Завдяки надзвичайно міцною підкладці, м'яким підлокітникам і довгою спинці це крісло відноситься до особливим. Він поєднує в собі зручність сидіння, стабільність і багатофункціональність.
Характеристики:
- покриття стійке до води і бруду
- алюмінієвий матеріал
- виключно висока спинка: 53x85 см
- регульована висота сидіння: близько 35-55 см
- поверхня сидіння: близько 54x53 см
- захисний алюмінієвий ножний замок
- м'яка область голови та нирок
- крісла неопренові рукава
- журнальний столик 18x40 см
- транспортні габарити: 100х67х15 см
- ноги, що запобігають потраплянню бруду в бруд
- плавно регульовані ніжки
- вага: 7,2 кг
- виготовлений з поліестеру 600 D
Як замовити ?!
![]() |
Кликайте «купить». Менеджер нашего магазина связывается, уточняет детали заказа, может посоветовать , более качественные варианты и дополнительные аксессуары. Выбираете удобный для него способ доставки и форму оплаты. Мы отправляем в течение 1-2 рабочих дней |
![]() |
Заказ обратного звонка «перезвоните мне» менеджер созванивается, уточняет все детали, дает подробную консультацию, выбирает удобную форму оплаты и доставки. Отправка в течение 1-2 рабочих дней. |
![]() |
Нуждаетесь в помощи? Не стесняйтесь, звоните по номерам телефонов |
Условия доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 7.2 кг |
| Висота сидіння стільця | 550 мм |
| Глибина стільця | 530 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 540 мм |
- Ціна: 11 200 ₴






