Складаний стілець ANACONDA HOLY-S

Як випливає з буквального перекладу (Святий Престол), це дуже зручне рибальське крісло. Це одне з кращих місць в своїй категорії. У цього є сильна підкладка, особливо в голові і на спинці. Підлокітники з гумовими рукавами також забезпечують максимальний комфорт. Крісло оснащене знімним столом, який прикріплений до конструкції підлокітника і при необхідності може бути поміщено у кишеню спинки. У цього також є дуже висока спина. Звичайно, регульована спинка і ноги з регульованою висотою широко поширені завдяки анти-спині.
Характеристики:
- Матеріал: алюміній
- Гарантована вантажопідйомність 170 кг
- Висока спинка: 53 х 85 см
- Висота сидіння регулюється від 35 до 55 див.
- Місце: 54 х 53 см
- М'яка область голови
- Підлокітники з неопреновыми рукавами
- Розміри столу: 18 х 40 см
- Транспортний розмір: 100 х 67 х 15 см
- Ноги з широкими кінчиками для запобігання ковтання
- Нескінченно регульовані ніжки
- Вага: 7,2 кг
- Виготовлений з 600 D поліестеру
Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 7.2 кг |
| Глибина стільця | 530 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 170 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння стільця | 850 |
- Ціна: 12 300 ₴





