Надувний пляжний матрац BESTWAY 43111 199х176 см
- В наявності
- Код: 7237474311
4 500 ₴
Надувний пляжний матрац BESTWAY 43111 199х176 см

Большой, удобный матрас-остров будет отличным предложением для большой, организованной группы. Надувной матрас рассчитан максимум на трех человек, имеет удобные спинки и место для напитков. Посередине матраса есть отверстие, чтобы вы могли охладить ноги в приятной, теплой воде. Матрас изготовлен из прочного и проверенного винилового материала. Имеет две независимые воздушные камеры и быстродействующие клапаны. Прочные держатели на матрасе позволяют вам сохранять равновесие, отдыхая на воде.
Характеристики:
- размер: 1,99 х 1,76 м
- максимальная нагрузка 270 кг
- рассчитан на 3 взрослых
- для використання в басейнах
- зручні ручки
- 3 відділення для зберігання напоїв і кухлів
- вага близько 3,8 кг
Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Польща |
| Максимально допустиме навантаження | 270 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1990 мм |
| Ширина | 1760 мм |
| Комплектація | |
| Ремонтний комплект | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 г |
| Кількість місць матраца | тримісний |
- Ціна: 4 500 ₴













