Надувний пляжний матрац BESTWAY 43130 231х107 см
- В наявності
- Код: 7230962964
5 400 ₴
Надувний пляжний матрац BESTWAY 43130 231х107 см

Этот продукт BESTWAY является идеальным решением для людей, которые ценят комфорт и удобство, плавая и загорая в солнечные теплые дни. Представленный продукт можно использовать как в качестве матраса, так и для старения. Матрас оснащен портативным холодильником, идеально подходящим для охлаждения напитков в жаркую погоду, и двумя держателями стаканов, идеально подходящими для напитков.
Характеристики:
- длина около 231 см
- ширина около 107 см
- толщина виниловой стенки 0,45 мм
- вес около 6,3 кг
- максимальный вес пользователя около 90 кг
- матрас
- портативный холодильник
- ремонт патча
- красочная коробка
Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2310 мм |
| Ширина | 1070 мм |
| Комплектація | |
| Ремонтний комплект | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.3 г |
- Ціна: 5 400 ₴














