БІГОВА доріжка AUTOSMAR PAS 43 19km/h (130 кг) @ANDROID@
- В наявності
- Код: 6746540164
25 900 ₴
БІГОВА доріжка AUTOSMAR PAS 43 19km/h (130 кг) @ANDROID@
Идеальный вариант для домашней тренировки. Беговая дорожка имеет операционную систему Android и wi-fi модуль для подключения к Интернету. Можно также на ней смотреть во время тренировки собственные фильмы с флэшки.


Характеристики:
• ВЕРСИЯ: 490 ANDROID
• СКОРОСТЬ: 18,8 км/ч
• СМАЗКА РЕМНЯ: АВТОМАТИЧЕСКИ!
• НАГРУЗКА: 130 кг
• ОБЛАСТЬ СНАРЯЖЕНИЕ (РЕМЕНЬ): 43 х 123 см
• АМОРТИЗАЦИЯ: 6 пунктов
• ЭКРАН: сенсорный
• ПРОГРАММЫ: ДИНАМИКИ и USB: 12 да да
• КОНТРОЛЬ ПУЛЬСА: да
• МОЩНОСТЬ ДВИГАТЕЛЯ: 3-5 км/ч
• УВЕЛИЧЕНИЕ: да
• ВЕС УСТРОЙСТВА: 63 кг
Доставка и Оплата:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ / післяплатою, що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 63 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 123 см |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Витрата калорій, Швидкість |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1250 |
| Довжина | 1150 |
| Кількість тренувальних програм | 12 |
| Максимальна швидкість полотна | 18.8 |
| Потужність двигуна к.с. | 2-2,5 |
| Ширина | 620 |
- Ціна: 25 900 ₴








