Ножиці садові з двигуном внут.згоряння 900W 55cm BASS POLSKA
- В наявності
- Код: 6693845250
8 300 ₴
Ножиці садові з двигуном внут.згоряння 900W 55cm BASS POLSKA
Ножницы садовые с двигателем внут.сгорания 900W 55cm BASS POLSKA– они Идеально подходят для ухода за изгородью, обрезанием декоративных деревьев и т.д Простой дизайн делает ножницы прочными и всегда готовыми к работе. На 180 ° поворотная ручка позволяет регулировать инструмент в соответствии с вашими потребностями. Малый вес делает работу секатора, что является простым и приятным.

Характеристики:
· Номинальная мощность 400 Вт
· Длина реза 52 см
· Частота хода 1600 об / мин
· Размеры (общая длина) 921 мм
· Вес (ЕАПЦ) 3,0 кг
Доставка и Оплата:
· Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ / післяплатою, що гарантує безпеку ваших покупок.
· Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
· Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
· Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина шини | 55 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 900 |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 5.5 кг |
| Довжина | 55 мм |
| Об'єм паливного бака | 0.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | під замовлення |
| Тип | НІЖНІЦІ ЕЛЕКТРИЧНІ САДОВІ |
- Ціна: 8 300 ₴







