Магнітна бігова доріжка Diadora Trend Dark NEW FV GW
Магнітна бігова доріжка Diadora Trend Dark NEW FV GW пропонує оптимальні умови для фітнес-тренування. Таким чином, можна тренувати одночасно м'язи ніг і стегон, і верхню частину тіла. Бігова доріжка магнітна (моторизована) ідеально підходить для домашніх тренувань. Завдяки магнітному приводу, ви можете самі настроїти швидкість по своєму смаку.
Характеристики:
· Система опору 8 ступінчастий
· Площа ступінчастою 33 x 103cm
· 3-ступеневе регулювання кута нахилу
· РК-дисплей
· Комп'ютер, який відображає Час, Швидкість, Дистанцію, Калорії, Пульс
· Пульсометры
· Максимальна вага користувача 110kg
· Система складання
· Розміри: 127 x 62 x 126см
· Вага 25 кг
Доставка і Оплата:
· Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ / післяплатою, що гарантує безпеку ваших покупок.
· Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
· Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
· Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина полотна | 103 см |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Магнітна |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Витрата калорій, Дистанція, Час, Швидкість |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 33 см |
| Виробник | Insportline |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 126 см |
| Довжина | 127 см |
| Ширина | 62 см |
- Ціна: 12 900 ₴







