



Бігова доріжка складна HITON SCUD T5 з пульсом
- В наявності
- Код: 5683273506
13 700 ₴
Бігова доріжка складна HITON SCUD T5 з пульсом
Беговая дорожка складная HITON SCUD T5 с пульсом - это идеальное решение для быстрого сжигания лишнего жира и поддержанию работоспособности на высоком уровне. Беговая дорожка по сравнению со своими конкурентами занимает очень мало места, так как имеет функцию складывания после окончания тренировки, легкая и, что самое главное, ее конструкция очень прочная и стабильная.

Характеристики:
· Бренд: Хитон Польша
· Модель: Run T5
· Макс. вес пользователя: 100 кг
· Размеры ремня участвуя в гонке: 10 x 35 (дл. х шир.)
· Размеры устройства: 130 x 60 x 120 см (дл. x шир. x выс.)
· Вес оборудования: 30 кг
· Розміри упаковки: 135 x 57 x (21/16) см (довж. x шир. х вис.)
· Вага устаткування з упаковкою: 33 кг
· Призначення: для домашнього використання (клас H)
· Інструкція: російською мовою
· Додатково: цифровий тренувальний комп'ютер, транспортувальні ролики, можливість складання, ручки робити віджимання
· Функції комп'ютера: РК-дисплей
· speed
· відстань
· спалювання калорій
· час
· SCAN
· живлення від акумулятора
Доставка і Оплата:
· Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ / післяплатою, що гарантує безпеку ваших покупок.
· Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
· Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
· Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 35 см |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Витрата калорій, Дистанція, Час, Швидкість |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 100 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 13 700 ₴


