Електрична бігова доріжка HS-640A з Bluetooth
Электрическая беговая дорожка HS-640A с Bluetooth – Представлена как тренировочная беговая дорожка - это идеальное решение для быстрого сжигания лишнего жира в организме, а также регулярное поддержание физической формы на высоком уровне. Беговая дорожка занимает очень мало места, легкая и при этом прочная и устойчивая. Беговая дорожка проста в хранении, потому что складывается, что может быть преимуществом в случае незначительного квартиры.

Характеристики:
· Производитель - Hop-Sport
· Модель - HS-640A
· удельный вес - 48 кг
· Инструкция на польском языке - ДА
· Гарантія - 24 місяці для домашнього використання
· потужність - 220/230 В, 50/60 Гц
· Клас А ++ - ТАК
· комп'ютер LCDДА
· вимірювання імпульсу - ТАК
· ключ захисту - ТАК
· Потужність двигуна - 2,0 л. с - 2,5 л. с.
· Швидкість хв / макс - 0,8 км / год - 14 км / год
· Bluetooth - ТАК
· регулювання - нахилу ручний, 3 рівня
· транспортувальні ролики - ТАК
· розміри ч. - 128 см / вага. 64,5 см / л. 156 см
· розміри стрічки - 124 см х 40 см
· Складені розміри ч. - 150 см / вага. 64,5 см / л. 80 см
· розміри упаковки - ч. 33 см / мас. 70 см / л. 163 см
· Максимальна вага користувача 150 кг
· Не ковзає основа для ніг - ТАК
· амортизація - 4 еластичні гумові амортизатори плюс 4
· зміна швидкості - Кнопки на ручках на руці і на панелі
Доставка і Оплата:
· Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ / післяплатою, що гарантує безпеку ваших покупок.
· Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
· Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
· Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 48 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 40 см |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Витрата калорій, Дистанція, Час, Швидкість |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 156 см |
| Довжина | 128 см |
| Ширина | 64.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність двигуна к.с. | 2-2,5 |
| Ширина полотна | 124 |
- Ціна: 33 600 ₴










