Бігова доріжка тренувальна з магнітним імпульсом
- В наявності
- Код: 6623872002
12 000 ₴
Бігова доріжка тренувальна з магнітним імпульсом
Бігова доріжка тренувальна з магнітним імпульсом -Складна , фірми Abar Q S 201B з 8-ступінчастою ручною і магнітної регулюванням і зручним вимірюванням пульсу. Простота установки, можливість зробити компактної з допомогою транспортувальних роликів, з основною швидкістю поверхні розмірами 100 х 34 см , що дозволяє комфортному бігу завдяки антиковзною стрічці вантажопідйомністю 100 кг Поєднання сучасного дизайну і технологій, виконана з великою увагою до деталей. Свідчать про її високу функціональність.

Характеристики:
· сила опору: 8 стадій (магнітних)
· ручне управління
· Комп'ютер: функцій 6
· Розміри бігової доріжки стрічки: 100 х 34 см
· Вантажопідйомність: 100 кг
· Бігова доріжка Вага: 32 кг
· Висота перил рухомої стрічки: 85 см
· Блокування бігової доріжки в складеному положенні і розгорнутому
· Габаритні розміри: 138 х 62 х 128 см [л. х ш. х висота.]
· Розміри упакованого бігової доріжки: 131 х 57 х 23 см [л. х ш. х гр.]
· Упакований Вага: 35 кг
· Даний продукт відповідає вимогам EN957 (клас HB - для домашнього використання)
· Лічильник сертифікований CE
· Данный продукт соответствует требованиям EN 60335-1, en60335-2-32
(Безопасность электрических приборов для домашнего использования)
Доставка и Оплата:
· Доставка товара осуществляется Новой Почтой / БЕЗ ПРЕДОПЛАТЫ / наложенным платежом, что гарантирует безопасность ваших покупок.
· Обязательно проверяйте товар на почте.
· После приобретения товара, пожалуйста напишите хороший отзыв для нашей компании))) Если же возникли какие либо проблемы с товаром, не спешите оставлять плохой отзыв, а свяжитесь с менеджером для решения вашей проблемы.
· Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Abarqs |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 32 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина полотна | 34 см |
| Кількість тренувальних програм | 20 і більше |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Магнітна |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Витрата калорій, Дистанція, Час, Швидкість |
| Колір | Сірий |
| Ширина полотна | 100 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 128 см |
| Довжина | 138 см |
| Ширина | 62 см |
- Ціна: 12 000 ₴







