Магнітна бігова доріжка inSPORTline Excel Run
Магнітна бігова доріжка inSPORTline Excel Run пропонує також два спеціально розроблених важеля для скандинавської ходьби", завдяки цьому, при ходьбі з палицями можна спалити на 40% більше калорій, ніж під час звичайної ходьби. Таким чином, можна тренувати одночасно м'язи ніг і стегон, і верхню частину тіла. Бігова доріжка магнітна (моторизована) пропонує оптимальні умови для фітнес-тренування. Завдяки магнітному приводу, ви можете самі настроїти швидкість по своєму смаку.

Характеристики:
· Магнітна бігова доріжка моторизована
· Магнітна гальмівна система
· 8 рівнів навантаження
· Два горизонтальних нахилу
· Швидко складається для економії місця
· Рухливі ручки з роздільним навантаженням
· Функція нордична ходьба і бігові лижі
· Комп'ютерні функції: Авто, час, швидкість, відстань, загальна відстань, калорії, пульс
· Колеса для легкого транспортування
· Пояс Розміри: D110 х S35
· Розміри бігової доріжки S88 D140 х х W128 см
· Максимальна рекомендована вага користувача: 100 кг
· Вага: 30 кг
· категорія HC (відповідно до EN957), призначеної для домашнього використання
Доставка і Оплата:
· Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ / післяплатою, що гарантує безпеку ваших покупок.
· Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
· Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
· Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Магнітна |
| Функции компьютера | Частота пульсу, Витрата калорій, Дистанція, Час, Швидкість |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 128 см |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 88 см |
- Ціна: 18 300 ₴






