

БІГОВА ДОРІЖКА ТРЕНУВАЛЬНА ДЛЯ СХУДНЕННЯ AbarQS
- В наявності
- Код: 6627253119
9 100 ₴
БІГОВА ДОРІЖКА ТРЕНУВАЛЬНА ДЛЯ СХУДНЕННЯ AbarQS
Бігова доріжка ABARQS МОДЕЛЬ: BZ 205-1 имеет большой, легко читаемый ЖК-дисплей, который благодаря системе датчиков, сообщает нам во время тренировки какую дистанцию вы прошли, с какой скоростью вы в данный момент бегаете, время, потраченное на упражнения, а также вычисляет среднюю величину сжигаемых калорий на основе в/в данных. Эта тренировочная дорожка имеет два колеса, маховик. Ручки были покрыты специальной пеной, что позволяет более комфортно ощущать себя на тренировке. Поручни находятся на 85 см высоты от полотна беговой дорожки. Тренажер легко складывается, что позволяет справиться с ним даже ребенку!

Характеристики:
• Комп'ютер : 6 функції (швидкість, пройдену відстань, scan, час, калорії, обороти
• Розміри ременя бігової доріжки: 111 x 33,5 см
• Кут нахилу пояси: 11%
• Максимальне навантаження: 100 кг
• Вага бігової доріжки: 21 кг
• Висота перил від ременя бігової доріжки: 85 см
• Блокування бігової доріжки в складеному вигляді і в розкладеному
• Габаритні розміри: 113 x 59 x 121 см [дл. х шир. х вис.]
• Розміри набитий біговій доріжці: 131 x 57 x 23,5 см [дл. х шир. х товщ.]
• Вага з упаковкою: 23,5 кг
• Колір: білий
• Лічильник має сертифікат CE
Доставка і Оплата:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ / післяплатою, що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Abarqs |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 111 см |
| Кількість тренувальних програм | 20 і більше |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Максимальний кут нахилу | 11 ° |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Механічна |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Встановлення кута нахилу | Ручна |
| Функции компьютера | Дистанція, Витрата калорій, Час, Швидкість |
| Колір | Білий |
| Ширина полотна | 33.5 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 121 см |
| Довжина | 113 см |
| Ширина | 59 см |
- Ціна: 9 100 ₴


