Гамак La Siesta 260х180 см
Гамак La Siesta 260х180 см. Роскошный семейный гамак Bossanova Bordeaux из органического хлопка особенно прост в обращении, мягкий и удобный. Легкий уход эко-хлопок мягкий и, особенно, для кожи. Сделан из качественных и прочных материалов.

Характеристики:
- размер гамака: 260х180 см
- нагрузка: 200 кг
- общая длина: 400 см
- материал: эко-хлопок
- цвет: бордовый
Доставка і Оплата:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ / післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Довжина ложа | 260 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Сімейний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 180 мм |
| Виробник | La Siesta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 300 ₴











