ВУГІЛЬНИЙ ГРИЛЬ El Fuego Онтаріо 115x107x67
ВУГІЛЬНИЙ ГРИЛЬ El Fuego Онтаріо Ми раді представити його Вам як сенсаційний, унікальний вугільний гриль відомої компанії El Fuego.Простий у використанні і ергономічний дизайн, гарантує задоволення від барбекю. Виготовлена з високоякісних матеріалів.

Характеристики:
• Розміри: 115 x 67 x 107 см (ш x г x в)
• Поверхню решітки: 55 х 41,5 см
• Опалювальна площа: 53.9 x 24.1 см
• Робоча висота: 84 см
• Вага 26кг.
• Товщина сталі 0,8 мм.
• Для самостійного монтажу.
• Велика поверхня гриля.
• Практичне завдяки kółkom.
• Регульована висота.
• 4 гачки для столових приладів.
• Висувний зольний ящик.
• 2 емальовані решітки.
• 1 хромована решітка.
• Кришка з порошковим покриттям.
• Ручка з нержавіючої сталі.
• Термометр.
• Складна бічна полку.
• Відкривачка для пляшок.
Доставка і Оплата:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ / післяплатою, що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 107 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2600 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | є |
| Матеріал | Чавун |
| Об'єм | 8 л |
| Ручки | Є |
| Тип | гриль |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 9 400 ₴





