Пляжний шезлонг GARDEN KING MC372310P

Складаний садовий шезлонг буде працювати в кожному саду, на балконі, на терасі, в кемпінгу, на пляжі. Конструкція виконана з високоякісного алюмінію, що забезпечує високу міцність і стабільність. Парасолька від сонця чудово забезпечує високий комфорт відпочинку. Шезлонг стійкий до погодних умов, легко розкладається і складається і легко зберігається.
Характеристики:
- Навантаження: 80 кг
- Конструкция: алюминий, полиэстер 100%
- Размеры: 188 x 57 x 25 см (после складывания 70 x 60 x 16 см)
- Вес: ~ 8 кг
- Стандарты: соответствует стандартам ЕС
- Цвет: синий
Как заказать ?!
![]() |
Кликайте «купить». Менеджер нашего магазина связывается, уточняет детали заказа, может посоветовать , более качественные варианты и дополнительные аксессуары. Выбираете удобный для него способ доставки и форму оплаты. Мы отправляем в течение 1-2 рабочих дней |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden |
| Країна виробник | Польща |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Довжина | 188 см |
| Ширина | 57 см |
| Комплектація | |
| Знімний козирок від сонця | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 650 ₴
















