Механічна бігова доріжка Atleto QN-213C-3
Підходить для дітей, дорослих і літніх людей. Може використовуватися для ходьби або бігу. Регулярні вправи допоможуть зміцнити серцеві м'язи, розширити судини, поліпшити кровообіг. Це не тільки допомагає зберегти хороше здоров'я, але також допомагає підтримувати фігуру в хорошому стані.
Особливості:
- Складається.
- Легка вага і вбудовані колеса, завдяки яким можна легко переміщати бігову доріжку.
- Витримує вагу користувача до 100 кг.
- Конструкція зі сталі міцна і довговічна у використанні.
Технічні характеристики:
Максимальне навантаження 100 кг.
Нековзний пояс бігової доріжки - розмір 81х40 см.
Вага пристрою: 19,5 кг.
Габаритні розміри:
Довжина - 115 см.
Висота - 110 см.
Ширина - 54 см.
Система складання бігової доріжки
Транспортні колеса
Вага пристрою: 19,5 кг
Дякуємо, що обрали наш магазин. Ми раді були запропонувати вам найкращу ціну.
Якщо вам сподобався наш товар і сервіс, будемо дуже вдячні за відгук на 5 зірок. Це допоможе нам продовжувати радувати Вас доступними цінами та якісними товарами.
Дякуємо за вашу підтримку та довіру!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atleto |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 19 кг |
| Длина полотна | 81 см |
| Конструкция | Складная |
| Максимальный вес пользователя | 100 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Состояние | Новое |
| Тип | Магнитная |
| Установка угла наклона | Ручная |
| Функции компьютера | Расход калорий, Время, Скорость, Частота пульса |
| Цвет | Белый |
| Ширина полотна | 40 см |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 110 см |
| Длина | 115 см |
| Ширина | 54 см |
- Цена: 12 000 ₴






