Шкільний рюкзак ортопедичний McNeill
Виробництво Німеччина
Новий рюкзак для 1-6 класу ( завдяки регулятору на спинці можна коригувати рюкзак)
Магнітний мотив на клапан для зняття.
1 відділення для книг в основному відділенні
2 передні кишені з органайзером
2 бічні відділення на гумці.
Плечові ремені з оксамитовим велюровим оздобленням для м'якого комфорту при носінні.
Характеристики
Висота - 38см
Ширина - 30см
Глибина - 22см
Обєм - 20 л
Вага - 1кг
Виробництво Німеччина
Новий рюкзак для 1-6 класу ( завдяки регулятору на спинці можна коригувати рюкзак)
Магнітний мотив на клапан для зняття.
1 відділення для книг в основному відділенні
2 передні кишені з органайзером
2 бічні відділення на гумці.
Плечові ремені з оксамитовим велюровим оздобленням для м'якого комфорту при носінні.
Характеристики
Висота - 38см
Ширина - 30см
Глибина - 22см
Обєм - 20 л
Вага - 1кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | McNeill |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 1000 г |
| Высота | 38 см |
| Глубина | 22 см |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Объем | 20 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Регулируемые лямки, Светоотражающие элементы, Нагрудный ремень |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Малый |
| Размер (рост) | L(145-175 см), S(115-130 см), M(130-145 см) |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Фиолетовый |
| Ширина | 30 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 500 ₴











