Електричний конвектор Noveen CH-6000 2000 W
Конвектор електричного типу оснащений трьохрежимним термостатом рівня потужності, вбудованим вентилюючим пристроєм з можливістю вибору гарячого або холодного повітря і таймером на 24 години.
Особливості Noveen CH 6000 високі показники економічності при ККД у 95%; виключено висушування повітря та згоряння кисню, оскільки температура нагрівання відкритого тену не перевищує 60°С; у виробництві використані високоякісні матеріали, що унеможливлює виникнення хімічних запахів при експлуатації.
Управління пристроєм знаходиться на корпусі та здійснюється за допомогою механічного регулятора з трьома положеннями потужності – 0.75, 1.25 та 2 кВт, а також регулятора термостату контролю за температурою нагріву. Електроконвектор мобільний і легко переноситься та встановлюється на підлогу на спеціальних ніжках.
ВІДПРАВЛЕННЯ НОВОЮ ПОШТОЮ
ДЯКУЮ
Конвектор електричного типу оснащений трьохрежимним термостатом рівня потужності, вбудованим вентилюючим пристроєм з можливістю вибору гарячого або холодного повітря і таймером на 24 години.
Особливості Noveen CH 6000 високі показники економічності при ККД у 95%; виключено висушування повітря та згоряння кисню, оскільки температура нагрівання відкритого тену не перевищує 60°С; у виробництві використані високоякісні матеріали, що унеможливлює виникнення хімічних запахів при експлуатації.
Управління пристроєм знаходиться на корпусі та здійснюється за допомогою механічного регулятора з трьома положеннями потужності – 0.75, 1.25 та 2 кВт, а також регулятора термостату контролю за температурою нагріву. Електроконвектор мобільний і легко переноситься та встановлюється на підлогу на спеціальних ніжках.
ВІДПРАВЛЕННЯ НОВОЮ ПОШТОЮ
ДЯКУЮ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | N'oveen |
| Страна производитель | Польша |
| Количество режимов работы | 3 |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3 кг |
| Высота | 425 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Ширина | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 200 ₴








